KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiska blad 12544493

nr 1254 4493

Grafiska blad

4 st, Jakt motiv, England, ramens innermått: 26x38

Kondition: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 13 maj 2019
kl 18:47:21