KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiska blad 12544493
nr 1254 4493
Grafiska blad
4 st, Jakt motiv, England, ramens innermått: 26x38
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 maj 2019
kl 18:47:21
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr