KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiska blad 15354468
nr 1535 4468
Grafiska blad
6 st etsningar, gravyrer och tusch. Ej signerade. Yttermått inklusive ram: 34x44 - 61x47 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 24 april 2023
kl 18:17:12
350 kr