KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiska blad 14929390
nr 1492 9390
Grafiska blad
4 st, England, yttermått inklusive ram: 61x90 cm. Ej signerad
Kondition: ramskador
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 september 2022
kl 19:12:27
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr