KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiska blad 17409198
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: eftertryck etsningar grafik grafiska blad
-
7068 Färgetsning
Svenerik Jakobsson (f. 1934). Signerad, numrerad 1..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:47
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: eftertryck etsningar grafik grafiska blad
-
7068 Färgetsning
Svenerik Jakobsson (f. 1934). Signerad, numrerad 1..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:47



