KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafik 10211295
nr 1021 1295
Jorgo Krallis
(f. 1937)
Grafik, litografier och etsningar, 7 st, bland annat: Jorgo Krallis (f. 1937)
Jorgo Krallis, född 1937 i Thessaloniki, Grekland, målare och grafiker.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 februari 2016
kl 20:58:16
27/2 17:58:40
250 kr
29/2 20:45:36
Jorgo Krallis
Läs mer om Jorgo Krallis