KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Graffiti 7659303
nr 765 9303
Graffiti
Signerad, på duk, cirka 210x730
Utrop:
5.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 18 juni 2012
kl 17:25:44
500 kr
500 kr
1.000 kr
850 kr