KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 12813033

nr 1281 3033

Victor Vasarely

(1906-1997), Ungern

Gouache, Komposition. Signerad Vasarely. Motivet: 40,5x34 cm

Utrop:

22.000 kr

Såld:

20.000 kr

måndag 14 oktober 2019
kl 19:38:32

14/10 19:33:32 1      Vinnande bud
14/10 19:34:19 1      justering av budtak

Victor Vasarely

Läs mer om Victor Vasarely
Gouache