KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 14954193
nr 1495 4193
Stig EH Rousk
(f. 1934), Sverige
Gouache, Signerad, daterad 92, "Riddarfjärden fr Långholmen", 15x17 cm, yttermått inklusive ram: 27x32 cm
Stig EH Rousk, svensk bildkonstnär född 1934.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 20:56:06
700 kr
900 kr
Gouache