KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 6387459
nr 638 7459
Gouache
signerad, Komposition, 90 x 130
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 maj 2010
kl 18:54:40
28/4 20:46:08
200 kr
1/5 14:36:21
Gouache