KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 5657374
nr 565 7374
Gouache
monogramsignerad S.W, hamnmotiv med båtar, 20x12
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 februari 2009
kl 17:17:12
9/2 16:08:03
Gouache