KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 14908102
nr 1490 8102
Gouache
Mikael Wetterström, "Lösnummersångest". Signerad, daterad 1981,20x13 cm, yttermått inklusive ram:
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 september 2022
kl 19:12:01
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
Gouache