KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 13073160
nr 1307 3160
Jan Rhodin
(f. 1938), Sverige
Gouache, Jan Rhodin (f. 1938), Signerad, 50x69cm
Jan Rhodin, svensk bildkonstnär född i Flen 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 februari 2020
kl 20:52:41
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Gouache