KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 7819260
nr 781 9260
Gouache
Birger Birger Ericsson, 'Vår i trädgården', signerad, 1939, 48x63
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 oktober 2012
kl 19:30:00
27/9 15:29:49
1/10 19:06:44
Gouache