KONST / Litografier / Gouache 14298005

nr 1429 8005

Anette Englund

(f. 1954), Sverige

Gouache, Kvinna med vas. Signerad. Bildmått: ca 31x21 cm. Bladets mått: 45x34 cm, oramad

Anette Englund, svensk bildkonstnär född 1954.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 1 november 2021
kl 18:43:26

Anette Englund

Läs mer om Anette Englund
Gouache