KONST / Litografier / Gouache 14413360
nr 1441 3360
Anette Englund
(f. 1954), Sverige
Gouache, Kvinna med vas. Signerad. Bildmått: ca 31x21 cm. Bladets mått: 45x34 cm, oramad
Anette Englund, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
500 kr
måndag 10 januari 2022
kl 18:43:26
Gouache