Ã–VRIGT / Diverse / Golvvas 13766452

nr 1376 6452

Golvvas

20-tal, gips. Höjd: 43 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 februari 2021
kl 19:31:37