ÖVRIGT / Diverse / Golvvas 13766452
nr 1376 6452
Golvvas
20-tal, gips. Höjd: 43 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 februari 2021
kl 19:31:37
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr