KONST / Skulptur & konsthantverk / Glasskulpturer 8371366

nr 837 1366

Glasskulpturer

3 st, Ansikten, höjd: 8-12 cm

Kondition: nagg, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 29 juli 2013
kl 18:33:34

23/7 21:33:20 1      100 kr
29/7 18:14:41 2      Vinnande bud