KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Gicléetryck 14687002

nr 1468 7002

Vladimir Kamendy

(1955-2014), Sverige

Gicléetryck, "Medelhav". Signerad, numrerad 27/50. Giclee fine art. Bildmått: 60x39 cm, bladets mått: 61x42 cm, oramat löst blad

Vladimir Kamendy, svensk-slovakisk konstnär född i Bratislava 1955, död 2014.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

tisdag 24 maj 2022
kl 20:55:50

24/5 20:16:26 1      Vinnande bud

Vladimir Kamendy

Läs mer om Vladimir Kamendy