KONST / Litografier / Gicléetryck 14145168

nr 1414 5168

Vladimir Kamendy

(1955-2014), Sverige

Gicléetryck, "Ibiza morning". Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), oramat löst blad, 60x88 cm

Vladimir Kamendy, svensk-slovakisk konstnär född i Bratislava 1955, död 2014.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 23 augusti 2021
kl 20:35:20

23/8 19:58:19 1      Vinnande bud

Vladimir Kamendy

Läs mer om Vladimir Kamendy