KONST / Litografier / Gicléetryck 13725006

nr 1372 5006

Gicléetryck

Veronica Sofie, "Windows". Signerad, numrerad 14/40, mm ca 28x38 cm, oramat löst blad

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 18 januari 2021
kl 19:39:42

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor