KONST / Litografier / Grafiskt blad 14298002

nr 1429 8002

Veronica Sofie

(f. 1985), Sverige

Grafiskt blad, Gicléetryck, "Siluette". Signerad, numrerad 29/100. Bildmått: 28x38cm, oramat löst blad

Veronica Sofie Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1985.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 1 november 2021
kl 18:43:26

30/10 22:13:21 1      150 kr
1/11 18:36:29 2      Vinnande bud

Veronica Sofie

Läs mer om Veronica Sofie