KONST / Litografier / Gicléetryck 13978007

nr 1397 8007

Tony Warren

(f. 1961), Sverige/USA

Gicléetryck, Tony Warren (f. 1961), Sverige/USA. "Eldstad". Signerad, numrerad 41/100, giclée på duk, 50x40 cm, oramad

Tony Warren, svensk bildkonstnär född i Düsseldorf 1961.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 17 maj 2021
kl 18:26:49

Tony Warren

Läs mer om Tony Warren