KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Gicléetryck 14098273

nr 1409 8273

Rikke Darling

(f. 1975), Danmark

Gicléetryck, Danmark, "Bubbels". Signerad, numrerad 3/100. Giclée på duk, oramad, oramat löst blad, 50x40 cm

Rikke Darling, dansk bildkonstnär född 1975.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 18:51:46

Rikke Darling

Läs mer om Rikke Darling