KONST / Litografier / Gicléetryck 13252317

nr 1325 2317

Per Ola Andersson

(f. 1961), Sverige

Sverige. "Torso". Signerad, numrerad 5/100. Gicléetryck på duk. Motivet: 55x45 cm, ej ramad, lös duk

Per Ola Andersson, svensk bildkonstnär född i Malmö 1961.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 11 maj 2020
kl 18:11:33

Per Ola Andersson

Läs mer om Per Ola Andersson