KONST / Litografier / Grafiskt blad 13744013

nr 1374 4013

Per Ola Andersson

(f. 1961), Sverige

Grafiskt blad, Gicléetryck, Komposition. Signerad, numrerad 32/100. Motivet: ca 28x38 cm, oramat löst blad

Per Ola Andersson, svensk bildkonstnär född i Malmö 1961.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 januari 2021
kl 20:49:58

25/1 16:47:06 1      Vinnande bud

Per Ola Andersson

Läs mer om Per Ola Andersson