KONST / Litografier / Grafiskt blad 13919077
nr 1391 9077
Grafiskt blad
Gicléetryck, Linnea Carlsson, "Movements". Signerad, numrerad 1/50. Motivet: 37x27 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 april 2021
kl 20:38:51
19/4 20:08:14
100 kr
19/4 20:33:51