KONST / Litografier / Grafiskt blad 13725015
nr 1372 5015
Lars Eje Larsson
(f. 1954), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Pots". Signerad, numrerad 10/100. Motivet: ca 28x38 cm, oramat löst blad
Lars Eje Larsson, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 januari 2021
kl 19:08:41
13/1 23:23:30