KONST / Litografier / Gicléetryck 13976014

nr 1397 6014

Kjell Nilsson

(f. 1953), Sverige

Gicléetryck, Kjell Nilsson (f. 1953), Sverige. "Vinterlandskap". Signerad, numrerad 30/100, oramat löst blad, 27x38 cm

Kjell Nilsson, svensk bildkonstnär född 1953.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 17 maj 2021
kl 20:35:17

13/5 23:07:50 1      100 kr
17/5 14:09:22 2      Vinnande bud

Kjell Nilsson

Läs mer om Kjell Nilsson