KONST / Litografier / Grafiskt blad 13714010
nr 1371 4010
Ken Löfgren
(f. 1940), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, La Cuenta. Signerad, numrerad 35/100. Motivet: ca 28x38 cm, oramat löst blad
Ken Löfgren, svensk bildkonstnär född 1940.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 januari 2021
kl 19:44:07
11/1 19:29:49