KONST / Litografier / Gicléetryck 13924007

nr 1392 4007

Jonas Lundh

(f. 1965), Sverige

Gicléetryck, "Hus". Signerad, numrerad 16/50, oramat löst blad, 27x38 cm

Jonas Lundh, svensk konstnär född i Fagersta 1965.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 26 april 2021
kl 19:02:34

22/4 21:56:56 1      Vinnande bud

Jonas Lundh

Läs mer om Jonas Lundh
Lis Husberg (f. 1920)