KONST / Litografier / Gicléetryck 13899079

nr 1389 9079

Jonas Lundh

(f. 1965), Sverige

Gicléetryck, Jonas Lundh (f. 1965), Sverige. "Hus". Signerad, numrerad 77/100. Motivet: ca 27x37 cm, yttermått inklusive ram: 38x52 cm

Jonas Lundh, svensk konstnär född i Fagersta 1965.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 5 april 2021
kl 18:31:06

31/3 22:14:58 1      Vinnande bud

Jonas Lundh

Läs mer om Jonas Lundh