KONST / Litografier / Gicléetryck 13242275

nr 1324 2275

Jonas Lundh

(f. 1965), Sverige

Gicléetryck, Jonas Lundh, landskap. Signerad, numrerad 80/100, oramat löst blad. Motivet: 28x38 cm

Jonas Lundh, svensk konstnär född i Fagersta 1965.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 4 maj 2020
kl 19:30:06

4/5 19:24:39 1      Vinnande bud

Jonas Lundh

Läs mer om Jonas Lundh