KONST / Litografier / Gicléetryck 14098007

nr 1409 8007

Jan Rufelt

(f. 1956), Sverige

Gicléetryck, "Moving shapes". Signerad, numrerad 50/50. Ca 36x27 cm, oramat löst blad, bladets mått: 50x39 cm

Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 19:17:48

2/8 19:04:16 1      Vinnande bud

Jan Rufelt

Läs mer om Jan Rufelt