KONST / Litografier / Grafiskt blad 14098007
nr 1409 8007
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Moving shapes". Signerad, numrerad 50/50. Ca 36x27 cm, oramat löst blad, bladets mått: 50x39 cm
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 19:17:48
2/8 19:04:16