KONST / Litografier / Gicléetryck 13913058

nr 1391 3058

Jan Rufelt

(f. 1956), Sverige

Gicléetryck, Jan Rufelt (f. 1956), Sverige. "Moss". Signerad, numrerad 72/100. Motivet: 26x17 cm, yttermått inklusive ram: 28x35

Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:36:30

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Jan Rufelt

Läs mer om Jan Rufelt