KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14487007
nr 1448 7007
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, "Angel". Signerad, numrerad 3/100, Giclee fine art. Bildmått: 24x18 cm, yttermått inklusive ram: 31x20 cm, oramat löst blad
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 februari 2022
kl 18:51:54
14/2 18:46:55