ART / Lithographs / Giclée 13252295
nr 1325 2295
Håkan Lindskog
(f. 1945), Sverige
Håkan Lindskog (b. 1945), Sweden. Sweden. Coastal scene. Signed, numbered 15/100. Unframed. Subject: ca 28x38 cm,
Gicléetryck, Sverige. Kustlandskap. Signerad, numrerad 15/100. Oramat löst blad. Motivet: ca 28x38 cm
Håkan Lindskog, Swedish painter born 1945.
SEK 100
Monday May 11 2020
at 20:24:28
5/5 01:15:04