ART / Lithographs / Giclée 13725014
nr 1372 5014
Håkan Lindskog
(f. 1945), Sverige
Håkan Lindskog (b. 1945), Sweden. Coastal scene. Signed, numbered 25/100. Subject: ca 28x38 cm, unframed,
Gicléetryck, Kustlandskap. Signerad, numrerad 25/100. Motivet: ca 28x38 cm, oramat löst blad
Håkan Lindskog, Swedish painter born 1945.
SEK 350
Monday January 18 2021
at 19:16:28
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Robot)
250 kr
350 kr