KONST / Litografier / Gicléetryck 14198002

nr 1419 8002

Gudrun Kellerman

(f. 1943), Sverige

Gicléetryck, "Familjen". Signerad, numrerad 25/100. Bildmått: 28x38cm, oramat löst blad

Gudrun Kellerman, svensk målare född 1943.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 september 2021
kl 20:15:22

17/9 12:24:35 1      Vinnande bud

Gudrun Kellerman

Läs mer om Gudrun Kellerman