KONST / Litografier / Grafiskt blad 14278003
nr 1427 8003
Grafiskt blad
Gicléetryck, Frida Johansson, Symphony. Signerad, numrerad 24/40, ca 28x38cm, oramat löst blad
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 18:34:43
25/10 18:29:43
25/10 18:30:22