KONST / Litografier / Grafiskt blad 13777325
nr 1377 7325
Daniel Vandinja
(f. 1973), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Signerad, numrerad 60/100. Motivet: 27x38 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm
Daniel Vandinja, svensk bildpedagog bildkonstnär född 1973.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 februari 2021
kl 20:12:12
7/2 15:01:56
100 kr
8/2 19:23:31
Daniel Vandinja
Läs mer om Daniel Vandinja