ART / Lithographs / Giclée 13714017
nr 1371 4017
GICLÉE
Christer J-son, 'Dreamworld'. Signed, numbered 6/50. Subject: ca 38x28 cm, unframed,
Gicléetryck, Christer J-son, "Dreamworld". Signerad, numrerad 6/50. Motivet: ca 38x28 cm, oramat löst blad
SEK 150
Monday January 11 2021
at 18:59:49
10/1 19:06:41
100 kr
11/1 17:13:14