KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14497001
*
nr 1449 7001
Grafiskt blad
Catrin Johansson, "Zebra". Signerad, numrerad 100/100, Giclee fine art. Bildmått: 16. 5x22 cm, yttermått inklusive ram: 24. 5x31. 5 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 21 februari 2022
kl 18:51:24
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/2 01:22:22
1
150 kr
21/2 17:04:00
2
150 kr
21/2 17:04:00
1
150 kr (Budbetjänt)
21/2 17:05:19
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: catrin johansson giclee fine art gicléetryck konst
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:46
-
9114 Färglitografi
Bengt Ã…berg (f. 1941), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:26
-
3116 Färglitografi
Einar Jolin (1890-1976), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:23
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:29
-
3182 Färglitografi
Karl Momen (f. 1935), Sverige. Signerad, numrerad ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:01
-
9271 Färglitografi
Peter Dahl (1934-2019), Sverige. "Modelltecknaren"..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:10
*
Grafiskt blad
Läs om budbetjänten
nr 1449 7001
Grafiskt blad
Catrin Johansson, "Zebra". Signerad, numrerad 100/100, Giclee fine art. Bildmått: 16. 5x22 cm, yttermått inklusive ram: 24. 5x31. 5 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 21 februari 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/2 01:22:22 | 1 | 150 kr |
21/2 17:04:00 | 2 | 150 kr |
21/2 17:04:00 | 1 | 150 kr (Budbetjänt) |
21/2 17:05:19 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: catrin johansson giclee fine art gicléetryck konst
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:46 -
9114 Färglitografi
Bengt Ã…berg (f. 1941), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:26 -
3116 Färglitografi
Einar Jolin (1890-1976), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:23
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:29 -
3182 Färglitografi
Karl Momen (f. 1935), Sverige. Signerad, numrerad ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:01 -
9271 Färglitografi
Peter Dahl (1934-2019), Sverige. "Modelltecknaren"..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:10