KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14744005
nr 1474 4005
Grafiskt blad
Catrin Johansson. "Cowz". Signerad, numrerad 12/100. Giclee fine art. Bildmått: 27x38 cm, bladets mått: 30x43 cm, oramat löst blad
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 juni 2022
kl 19:26:24
10/6 17:45:30