KONST / Litografier / Gicléetryck 14278001

nr 1427 8001

Gicléetryck

Catrin Johansson, "Cowz". Signerad, numrerad 17 /100. Bildmått: 28x38cm, oramat löst blad

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 oktober 2021
kl 18:11:31

25/10 18:05:43 1      Vinnande bud