ART / Lithographs / Giclée 14278001
nr 1427 8001
GICLÉE
Catrin Johansson, "Cowz". Signed, numbered 17 /100. Image dimensions: 28x38cm, unframed,
Gicléetryck, Catrin Johansson, "Cowz". Signerad, numrerad 17 /100. Bildmått: 28x38cm, oramat löst blad
700
SEK 300
Monday October 25 2021
at 18:11:31
25/10 18:05:43