KONST / Litografier / Grafiskt blad 13744008
nr 1374 4008
Grafiskt blad
Gicléetryck, Birgitta Månsson, "Röd klänning". Signerad, numrerad 26/100, ca 28x38 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 januari 2021
kl 20:51:47
150 kr
200 kr