KONST / Litografier / Gicléetryck 13913040

nr 1391 3040

Gicléetryck

Birgitta Månsson, "Dansös". Signerad, numrerad 35/100, oramat löst blad, 40x30 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:35:17

18/4 19:44:21 1      Vinnande bud