KONST / Litografier / Grafiskt blad 14234001
nr 1423 4001
Grafiskt blad
Gicléetryck, Birgitta Månsson, "Dansös". Signerad, numrerad 36/100. Bildmått: ca 28x38cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:37:55
3/10 18:41:48
100 kr
4/10 20:32:55