KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14498003
nr 1449 8003
Grafiskt blad
Bengt Bengtsson, "Comic girl". Signerad, numrerad 26/50, Giclee fine art. Bildmått: 38x28 cm, yttermått inklusive ram: 43x31 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:51:24
17/2 18:37:57
100 kr
21/2 17:03:12