KONST / Litografier / Grafiskt blad 13292016
nr 1329 2016
Grafiskt blad
Gicléetryck, Anna Essipova. Uggla. Signerad, numrerad 17/50. Oramat löst blad. Motivet: 28x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 maj 2020
kl 18:22:22
21/5 23:06:39
100 kr
25/5 18:16:25