KONST / Litografier / Gicléetryck 13976012

nr 1397 6012

Gicléetryck

Anna Essipova, "Uggla". Signerad, numrerad 22/50, oramat löst blad, 28x38 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 17 maj 2021
kl 20:35:17

13/5 16:02:28 1      Vinnande bud