KONST / Litografier / Gicléetryck 13774019

nr 1377 4019

Anette Englund

(f. 1954), Sverige

Gicléetryck, Anette Englund (f. 1954), Sverige. "Ballerina". Signerad, numrerad 13/50. Motivet: ca 28x28 cm, oramat löst blad

Anette Englund, svensk bildkonstnär född 1954.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 februari 2021
kl 20:54:20

8/2 20:49:20 1      Vinnande bud

Anette Englund

Läs mer om Anette Englund